Twórcy serwisu
Michał Pogrudka
Roman Ćwiertniewicz

Cztery medale na ALMMA 72
13tego grudnia, w Żyrardowie, odbyła 72 edycja Amatorskiej Ligi MMA. Nadarzyńscy wojownicy przywieźli cztery medale, wywalczone po ciężkich, wspaniałych bojach.

13tego grudnia, w Żyrardowie, odbyła 72 edycja Amatorskiej Ligi MMA. Nadarzyńscy wojownicy przywieźli cztery medale, wywalczone po ciężkich, wspaniałych bojach. Trzema złotymi medalami jednym brązowym kończymy bardzo udany rok startów. Gratulacje dla trenera i zawodników.

Michał Bednarski zdobył złoty medal w formule Viet Boxingu, taranując niczym czołg swoich rywali. Pod naporem jego ciosów przeciwnicy padali jak kukiełki, niekiedy tracąc zęby. Gdy na matę klatki padły ostatnie krople krwi rywala Gratulujemy!

Zubair Khasanov zdobył złoty medal w formule Brazylijskiego Jiu Jitsu. Zubi pokazał, że warto walczyć do samego końca. Niczym burza przeszedł do finału, by tam trafić na godnego siebie przeciwnika. Zubair, za pomocą idealnie zapiętej dźwigni na staw, odwrócił losy bardzo ciężkiego pojedynku. Gratulacje!

Cezary Juszczyk zdobył złoty medal w formule Brazylijskiego Jiu Jitsu. Popularnie zwany „Frankiem” wojownik ze stylem godnym mistrza odwrócił los, wydawałoby się, przegranego boju. Na dwadzieścia sekund przed końcem walki, rzucając wszystko na szali, ruszył po technikę kończącą, którą dopiął pięć sekund później. Gratulujemy!

Na ten debiut czekali wszyscy! Filip Leonarczyk zdobył brązowy medal w formule Brazylijskiego Jiu Jitsu. Po niezbyt udanym, pierwszym starciu, Fifi ruszył do walki o podium, gdzie po boju pełnym zwrotów akcji – sweepów, obaleń, walk o pozycje, a w końcu po próbie poddania – wygrał swój pierwszy medal. Gratulacje!

Autor: Roman Ćwiertniewicz; Data: Niedziela, 14 grudnia 2014;