Menu sekcji
 
Główny serwis
 
Klub stu
Zapraszamy sympatyków i wiernych kibiców GLKS Nadarzyn do udziału w akcji. Zapoznaj się z propozycjami TUTAJ
 
Prezentacja klubu stu
 
Archiwum wiadomości
 
Logowanie
 
Zaprzyjaźnione strony

Oficjalny serwis internetowy Gminy Nadarzyn
Serwis internetowy o Nadarzynie
Portal społeczności Gminy Nadarzyn
Serwis internetowy mistrza sztuk walki
Serwis internetowy biura

 

 
Twórcy serwisu
Michał Pogrudka
Roman Ćwiertniewicz
 
Rejestracja

Rejestracja

Aby móc brać udział w dyskusjach, podpisując się swoim unikalnym nickiem, należy się zarejestrować. W przyszłości rejestracja będzie przynosiła także inne korzyści. Po uzupełnieniu danych proszę czekać na e-mail potwierdzający, w celu kliknięcia linku z kluczem aktywacyjnym. Jeśli nie dostajesz e-maila zwrotnego, sprawdź folder 'spam' i jeśli tam znajdziesz mojego maila zaznacz jako 'nie spam', a problem nie będzie się powtarzał.

Login użytkownika (tylko do logowania):

Imię lub nick użytkownika (widoczne przy podpisach):

E-mail użytkownika:

Hasło użytkownika:

Hasło ponownie to samo:


Strona WWW użytkownika (bez HTTP://):
Zastrzegam sobie możliwość jej skasowania, ale będą to sporadyczne wypadki.Rejestrując się, akceptuje Regulamin ogólny serwisu internetowego i oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności oraz notami prawnymi
Zezwalam na otrzymywanie informacji komercyjnych od partnerów tego bloga (zgodę tą można zawsze cofnąć).Dlaczego się warto zarejestrować?

Nie jesteś anonimowy. Ale nie ze względu serwis, ale na siebie, nikt nie będzie podszywał się pod Twoje komentarze, ponieważ masz unikalną nazwę wyświetlaną. Poza tym dla użytkowników zarejestrowanych wprowadziłem możliwość podania strony WWW, jej adres wyświetla się przy każdym Twoim poście, co pomoże Ci ja rozreklamować. Kolejnym aspektem za, jest newsletter, który bynajmniej nie zapełni Ci całej skrzynki, wysyłam go sporadycznie, ale są to ciekawe informacje, które mogą Ci się przydać. 
KALENDARZ WYDARZEŃ
 
NASI SPONSORZY
 
Wyniki
Tu można zamieszczać wyniki
 
© 2009-2010 GLKS Nadarzyn; kodowanie i przygotowanie techniczne oparte na , przygotowanie merytoryczne i oprawa graficzna Roman Ćwiertniewicz; [Polityka prywatności] [Regulamin]


Banery