Twórcy serwisu
Michał Pogrudka
Roman Ćwiertniewicz

Trzy Medale na IV Mistsrzostwach Polski No Gi
W dniach 22-23 luty, w Luboniu, odbyły się czwarte Mistrzostwa Polski w formule No-Gi, na których nie mogło zabraknąć Nadarzyńskich wojowników. Na zawody zjechało ponad tysiąc zawodników, walczących w pięciu kategoriach wiekowych.

Mistrzem w kategorii wiekowej Junior w wadze do 61.5 kilogramów został Mansur Azhiev. Młody Czeczen jak burza szedł przez drabinki turniejowe, kończąc trzy na cztery swoje walki przed czasem. Sam Mansur zdobył tytuł mistrza po raz drugi – rok wcześniej wywalczył tytuł mistrzowski w kategorii niższej.

Pierwszy raz złota w formule No-Gi posmakował Piotr Adamski. W wadze do 97.5 kilogramów demolował swoich rywali, mając przebieg każdej walki po absolutną kontrolą. Dwa razy Piotrkowi udało się zdusić rywali, a finałową walkę musiał przerwać lekarz.

Na tle kolegów z klubu nie gorzej plasuje się Cezary Juszczyk. Dla „Franka” był to debiut w kategorii niebieskich pasów. Pierwszą walkę udało mu się zakończyć przed czasem, gdy w drugiej zabrakło mu trochę szczęścia. Całość zakończył z brązowym medalem.